Najczęściej kupowane

Kategorie

Informacja

Producenci

Dostawcy

Brak dostawców

O nas

BOMAR prawie od początku działalności działa w branży hydraulicznej i maszynowej, specjalizując się w kompleksowym dostarczaniu produktów hydrauliki sterowniczej, uszczelnień, elementów złącznych dla producentów maszyn i urządzeń górniczych (OEM) oraz bezpośrednich użytkowników tych urządzeń tj. bezpośrednio zakładom wydobywczym. Wśród naszych klientów znajdują się wszyscy liczący się na świecie producenci sprzętu górniczego posiadający zakłady produkcyjne w Polsce:

- producenci kombajnów chodnikowych (Sandvik, REMAG (FAMUR), JOY),

- producenci kombajnów ścianowych (FAMUR, KOPEX – ZZM, JOY),

- producenci ładowarek i wozów wiertniczych (Sandvik, Tamrock),

- producenci obudów zmechanizowanych (FAMUR (FAZOS, GLINIK), KOPEX (Tagor)),

- producenci sterowań hydraulicznych (MARCO, GEORYT, DAMS, Tiefenbach),

- producenci pomp wysokociśnieniowych (KAMAT, Hauchinco (Wichary), Hammelman (Tech - Trading), Wiromet)

- inni producenci maszyn i urządzeń górniczych  i dla przemysłu.

- oraz klienci finalni tj. kopalnie węgla kamiennego, miedzi, złota, i innych minerałów.

Potwierdzeniem jakości wykonanych prac jest liczba zamówień i realizacji projektów w Polsce i na świecie w ostatnich latach (patrz referencje> ).

Zakres dostaw BOMAR obejmuje całą gamę komponentów hydraulicznych znajdująca zastosowanie w urządzeniach górniczych, tj. kombajnach ścianowych, chodnikowych, ładowarkach i wozach wiertniczych, układach smarowania, klimatyzacji czy też innych. 

Celem BOMARu jest dostarczanie swoim klientom wysokiej jakości produktów w możliwe najkrótszym czasie i związanych z nimi usług, które są niezbędne do niezawodnej pracy urządzeń.

By zaspokoić wysokie wymagania jakościowe korzystamy przede wszystkim z produktów światowych liderów w wytwarzaniu np. węzy hydraulicznych (Alfagomma, Manuli, Parker) czy też innych poddostawców gwarantujących niezawodną i powtarzalną wysokość jakość. Oprócz tego firma BOMAR wykonuje swoje prace w oparciu o procedury ISO 9001:2009 wspomagane przez rozwiązania IT klasy ERP i poddaje się corocznym auditom dokonywanym przez naszych klientów.

Ponadto wszystkie produkty metalowe, które wykonujemy dla klientów opracowywane są przy zastosowaniu oprogramowania komputerowego wspomagania projektowania CAD, dzięki czemu dopasowywane są one pod kątem funkcjonalności. Wykonanie z materiału wysokiej jakości na nowoczesnych obrabiarkach CNC Okuma zapewniają idealną dokładność i powtarzalność, której nie można osiągnąć przy pomocy tokarek manualnych.

Poza produktami wymienionymi  powyżej wyjątkowymi produktami na rynku oferowanymi przez BOMAR są magistrale elastyczne  (giętkie) o dużych średnicach DN51, DN63, DN76, kolektory magistralne oraz przewody  pracujące na wysokich ciśnieniach i przy wysokich temperaturach. 

Główną rolę w strukturze sprzedaży BOMAR odgrywa rynek zagraniczny, który od kilku lat  niezmiennie odpowiada w firmie za 40% wartości całej sprzedaży. 

Nasza oferta handlowa składa się obecnie z kilku grup produktów oraz usług których pełną listę można znaleźć na http://bmn.pl/oferta.html oraz http://czescidomaszyngorniczych.pl/

 

Gwarantujemy Państwu najwyższą dostępną jakość oraz oddajemy do Państwa dyspozycji kompetencje naszych zespołów (serwisowego, remontowego i projektowego).

 

              bbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbb

Pełne dane firmy:

BOMAR Service Sp. z o. o.

41-400 Mysłowice,

ul. Wojska Polskiego 3

Sąd Rejonowy w Katowicach Wydział VIII Gospodarczy.

KRS:  0000546765,

NIP:  222-089-87-31,

Regon 360956350

Tel. : 664 710 378

biuro@czescidomaszyngorniczych.pl

CzescidoMaszynGorniczych_prezentacja_fir