Najczęściej kupowane

Kategorie

Informacja

Producenci

Dostawcy

Brak dostawców

Dostawa i termin realizacji zamówienia

 

1) Większość zamówień realizujemy w tym samym dniu roboczym. Jeżeli zamówienie zostanie złożone w dany dzień roboczy po godzinie 13, jego realizacja rozpoczyna się kolejnego dnia roboczego. Czas przygotowania produktów do wysyłki wynosi od 1 do maksymalnie 3 dni roboczych. Jeżeli termin ten okazałby się dłuższy, niezwłocznie poinformujemy Państwa o tym opóźnieniu i potwierdzimy dalszą chęć realizacji zamówienia. 

2) Oferujemy Państwu następujące formy transportu: 

  • kurier K-EX (przedpłata i pobranie)

  • kurier Pocztex 48 Poczta Polska (przedpłata)

3) Dostawa produktów dostępna jest na terytorium Rzeczypospolitej Polskiej.

4) Koszty dostawy zostaną wyraźnie wskazane podczas procesu składania Zamówienia oraz są dostępne w tabeli poniżej:


CENNIK DOSTAW 
(na terytorium Polski):

Sposób dostawy (forma płatności)

    Koszt dostawy     

Czas dostawy
Kurier K-ex (przedpłata)16 zł1-2 dni robocze po wysyłce
paczki z magazynu
Kurier K-ex (pobranie)21 zł1-2 dni robocze po wysyłce
paczki z magazynu
Pocztex Kurier 48 (przedpłata)
13 zł2 dni robocze po wysyłce
paczki z magazynu

Koszty dostawy na terytorium Rzeczypospolitej Polskiej są stałe, niezależne od zamówionej ilości produktów, jeśli waga paczki nie przekracza 30kg. Zamówienia powyżej 30 kg podlegają indywidualnej wycenie usługi transportowej. 

Czas dostawy to deklarowany przez danego przewoźnika termin dostawy produktów. Czas ten może wydłużyć się z powodu błędnie podanego adresu przez Kupującego, niezastania nikogo pod wskazanym adresem w momencie doręczenia lub z innych przyczyn leżących po stronie danego przewoźnika, na które nie mamy wpływu i za które nie ponosimy odpowiedzialności.

Termin otrzymania paczki = czas przygotowania produktów do wysyłki + czas dostawy

5) Mogą Państwo osobiście odebrać zamówione produkty od poniedziałku do piątku w godzinach od 8.00 do 16.00, po wcześniejszym telefonicznym lub mailowym uzgodnieniu terminu i miejsca odbioru.

6) Wysyłka Produktów za granicę:

  • Zamówienie, które ma zostać wysłane za granicę należy złożyć drogą elektroniczną, przesyłając je na adres e-mail: biuro@czescidomaszyngorniczych.pl po wcześniejszym uzgodnieniu przez Kupującego i Sprzedającego kosztów wysyłki do danego kraju.

  • Kupujący zobowiązany jest zapłacić przelewem bankowym za Zamówienie w terminie 7 dni kalendarzowych od daty złożenia Zamówienia - płatność za Zamówienie obejmuje zamówione Produkty wraz z kosztami wysyłki.

  • Sprzedający wysyła towar na podany przez Kupującego adres zagraniczny wyłącznie po przedpłacie na konto i tylko po wcześniejszym ustaleniu kosztów wysyłki. Wysyłka za granicę za pobraniem nie jest możliwa.